Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: kolumbokeliones@gmail.com ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Ne paslaptis, kad Paryžius, Roma, Barselona bei Berlynas yra neįtikėtinai turtingi miestai savo gražia architektūra, istorija  kultūra ir viskuo kitu. Vis dėlto, Europa turtinga ir kitais puikiais miestais, nors  vidutiniškai ir mažiau turistų skraidinama. Kelionė į truputį miglotą miestą, gali būti taip pat labai didelė patirtis, prilygstančia didžiosioms sostinėms.  Štai 10 mūsų numylėtų vietų:

  1. Heidelbergas, Vokietija.

Heidelbergas yra romantiškas ir vaizdingas Vokietijos miestas, esantis Odenwald kalnų slėnyje bei šalia Nekaro upės kranto. Heidelbergo pilis yra žinomiausias orientyras mieste. Miestas yra taip pat žinomas dėl savo istorinio senamiesčio, daugelio bažnyčių bei Heidelbergo universiteto. Miestas ypatingas ir tuo, kad turi savo ne ką kitą, o studentų kalėjimą, kuris yra universiteto teritorijos ribose. Studentai būdavo kalinami už viešosios tvarkos pažeidimus nuo kelių dienų iki kelių savaičių, o tuo metu buvo išleidžiami tik į paskaitas. Šis miestas turistus traukia ir tuo, kad jo statiniai buvo mažai paveikti Antrojo pasaulinio karo, todėl daugelis sienų yra originalios, o ne atsatytos, kaip daugelyje kitų Vokietijos miestų.

10

  1. Briugė, Belgija.

Briugės miestas įsikūręs Belgijoje.  Šis uostamiestis  garsus ne tik dėl 2008-aisiais išleisto filmo “In Briuges”, tačiau ir dėl savo architekrūros bei gausybės kanalų, dėl ko kartais netgi vadinamas “Šiaurės Venecija”. Taip pat šiame mieste galite pamatyti Mikelandželo “Madona ir Kūdilis” skulptūrą.

9

  1. Ferara, Italija.

Ferara – tai Italijos miestas, kuris garsus tuo, kad jį supa 9 kilomentrų senovinė siena. Mieste taip pat yra 14-15 amžiaus rūmai, katedros. Miesto gatvės yra ganėtinai plačios, todėl jomis ypatingai smagu pasivaikštinėti ir viską apžiūrinėti. Feraros mieste per visą žmonijos istoriją. taip pat yra gimę nemažai rašytojų, menininkų, muzikantų.

ū

  1. Valensija, Ispanija.

Valensija yra trečias pagal didumą Ispanijos miestas, įsikūręs prie įlankos, šalia Palma de Maljorka ir Ibiza salų. Mieste istorinės vingiuotos gatvės, katedros, milžiniškos aikštės. Čia taip pat yra daug garsių muziejų bei galerijų.

valensija

  1. Portas, Portugalija.

Portas – miestas, kuris 2001 metais tapo Europos kultūros sostine. Šiame mieste būna nemažai festivalių ir renginių ištisus metus.  Portas taip pat yra išlaikęs senas muzikos, meno ir lengvosios atletikos tradicijas. Šis miestas yra ir futbolo klubo namai.

porto

  1. Biaricas, Prancūzija.

Biarico miestas yra įsikūręs šalia Biskajos įlankos. Šis energingas pajūrio miestas yra ypatingai populiarus tarp turistų ir banglentininkų. Kasmetinis balngentininkų festivalius sutraukia turistus ir banglentininkus iš viso pasaulio. Biarico miestas yra įsikūręs šalia Baskų krašto, vos penkios minutės nuo Ispanijos sienos.

biaricas

  1. Insbrukas, Austrija.

Insbrukas yra unikali vieta tuo, kad šiame miestė Olimpinės žaidynės vyko netgi du kartus (1964 m. ir 1976 m.). Alpių Insbrukas yra ypatingas traukos centras žiemos sporto mylėtojų, o vasaros metu čia gausu kalnų dviratininkų bei laipiotojų. Insbruke yra taip pat nemažai pilių, muziejų ir kitų istorinių vietų

insbrukas

  1. Geteburgas, Švedija.

Geteburgas yra žinomas kaip didelis universitetų bei puikių kino bei muzikos festivalių, tokių kaip „Way Out West“ and „Metaltown“, miestas.  Miestas yra žinomas dėl turtingos sakndinaviškos architektūros, muziejų bei sporto ir turtingos kultūros istorijos.

geteburgas

  1. Budapeštas, Vengrija.

Nors Budapeštas yra didžiausias miestas bei sostinė Vengrijoje, visgi yra dažnai pamirštamas kaip turistinis maršrutas. Šiame mieste turėtumėte pamatyti neogotikinį parlamento pastatą, kaip ir piliakalnį bei pilies apylinkes. Vizitas Budapešte neįsivaizduojamas be pasivaikščiojimo šalia istorinio Dunojaus kranto. 

budapest

  Kopenhaga, Danija.

Nors dauguma turistų linkę labiau lankytis pietų ir vakarų Europoje, tačiau Kopenhagos praleisti tikrai nevalia. Nuo savo pirmųjų vizito dienų, galima grįžti prie istorinių šaknų.  Vikingų žvejų kaimas, taikikliai ir architektūra yra unikalus šios šalies lobis. Taip pat maža paslaptis, kad šį miesta supa daug paplūdimių, tad suplanuoti vasaros atostogas čia tikrai verta!

kopenhag

 

NĖRA KOMENTARŲ