Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Korfu sala - laikoma Europos Havajais! Kodėl? Tai suprasite tik ten nuvykę. Skrydžiai iš Vilniaus į Korfu salą su grįžimu į Varšuvą - tik 138 eurai asmeniui! Į kainą įskaičiuoti skrydžiai, autobuso bilietas grįžimui iš Varšuvos į Vilnių bei apgyvendinimas 5 dienoms Korfu saloje! Skrendame jau gegužės 16 dieną.

Korfu miesto senamiestis įsikūręs labai geroje strateginėje vietoje prie Adrijos jūros. Čia daug lankytinų vietų ir bažnyčių. Kerkyros  senamiestyje veikia net 37 bažnyčios, viena nuo kitos nutolusios nedideliu, ne ilgiau nei per 15 min. pėsčiomis įveikiamu atstumu. Tikrai verta pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią, išvysti gražiai tarpusavyje derančius renesanso, baroko bei klasicizmo architektūros stilius. Senoji tvirtovė – 1546 m. pastatyta bizantiško stiliaus pilis. Tai garsiausia ir lankomiausia pilis saloje, stūksanti netoli vienos didžiausių Europoje Spaniados aikštės.

korfuKelionės data: Gegužės 16 - 22

Gegužės 16 skrydis: Vilnius - Briuselis
Gegužės 17 skrydis: Briuselis - Korfu
Gegužės 22 skrydis: Korfu - Varšuva

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

ko

Po to perkame autobuso bilietus, grįžimui iš Varšuvos į Vilnių! Bilietus pirkti čia! Nepamirštame įvesti nuolaidos kodo varsuva,nes su juo kelionė iš Varšuvos į Lietuvą kainuos tik 5 eurus!

varsuViešbučio užsakymas:

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi tai savarankiška kelionė, kur apsistosime būdami Korfu saloje, priklausys tik nuo mūsų! Mes parinkome neblogą nakvynę taupantiems, šį pasiūlymą galite peržiūrėti čia! Šioje studijoje 5 naktys 2 asmenims, kainuos tik 90 eurų!

vies studija

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI