Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Vasaros pradžia yra puikus metas iš arčiau susipažinti su Airijos ir Škotijos valstybėmis! Vienos kelionės metu iš Kauno arba Vilniaus miestų skrendame į Airijos sostinę Dubliną bei Škotijos miestą Glazgą! Grįžtame į Palangą!

Dublinas - didžiausias Airijos miestas bei uostas, kuris  įsikūręs rytiniame Airijos salos krante. Su kiekvienais metais Dublinas stiprėja ekonomiškai. Į Airijos sostinę keliasi vis daugiau garsiausių pasaulyje kompanijų. Nors Dublinas lyginant su kitais Europos miestas nėra didelis miestas, bet turistus traukia dėl išlaikyto kultūrinio ir istorinio paveldo bei gausybės airiškų tradicinių barų - Pub'ų. Šiame mieste tikrai turės ką veikti, mėgstantys linksmybes žmonės.

dublin

Glazgas nuo Vilniaus nutolęs per 1850 km ir  yra didžiausias Škotijos miestas, laikomas komercine Škotijos sostine. Glazgas įsikūręs ant Clyde upės kranto. Tai industrinis miestas, kuris žinomas kaip architektūros ir kultūros centras. Kasmet jame apsilanko daugybė turistų iš viso pasaulio. Čia puiki vieta ne tik meno ir kultūros gerbėjams, bet ir sporto aistruoliams bei pramogų ieškantiems lankytojams.

Vaikščiojant mieste pajusite tikrąją Škotijos dvasią. Taip pat galima aplankyti Škotijos sostinę Edinburgą, kuris nuo Glazgo nutolęs apie 70km.  Įspėjimas keliaujantiems į Škotiją, jog reikia nusiteikti itin permainingiems orams – tą pačią dieną gali lyti, pūsti stiprus vėjas ir staiga atšilti, išlysti saulė, ir atvirkščiai, saulėta ir šilta diena tapti darganota ir vėsi. Todėl keliaujant pravers įvairūs rūbai, ypač reiktų pasirūpinti lietui ir vėjui atsparesnėmis striukėmis ir gera avalyne.

skoti

Kelionės data: Birželio 1 - 8

Birželio 1  Vilnius, Kaunas (pasirinktinai) - Dublinas: renkamės miestą iš kurio patogiausia Jums skristi!
Birželio 4,5,6  Dublinas - Glazgas: šiomis 3 dienomis, lėktuvų bilietų kainos panašios, todėl nuo Jūsų norų priklauso kokioje valstybėje norite praleisti daugiau laiko!
Birželio 8  Glazgas - Palanga

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Visus lėktuvų bilietus perkame oficialiame Ryanair puslapyje, jį galite rasti paspaudę šią nuorodą.

dublinas

glasga

lietuvaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reikėtų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI