Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Ar galvojote kada nors aplankyti 2 Kanarų salas, vienos kelionės metu? Dabar tam puiki galimybė, nes skrydžiai iš Kauno su grįžimu į Kauną - tik nuo 75 eurų!

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos ir už 4420 km nuo Vilniaus. Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija.

Saloje galima rasti ir įkaitusio smėlio dykumų, ir subtropinių miškų, ir užgesusių ugnikalnių, ir kalnų. Per salos vidurį eina El Kumbre kalnų grandinė su aukščiausia salos viršukalne Las Nieves, siekiančia 2000 m. aukštį virš jūros lygio. Pušynus saloje keičia kavos, bananų plantacijos, abrikosų sodai, migdolų ir palmių giraitės. Tokios gamtos įvairovės tokiame nedideliame plote niekur kitur pasaulyje nerasite. Sala net vadinama miniatiūriniu žemynu, kadangi čia galima rasti įvairiausių klimato zonų.

Sakoma, kad Gran Kanarijoje – amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien. 43 proc. salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai. Verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą - kalnuose migdolai apaugę beveik visus šlaitus, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu.

Kelionės data: Lapkričio 30 - gruodžio 12

Kelionės maršrutas: Kaunas - Gran Kanarija - Tenerifė - Kaunas

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Visus lėktuvų bilietus perkame pagal žemiau pateiktą pavyzdį!

Ryanair puslapis!

Pigūs skrydžiai į Gran Kanariją
igra
Iš Gran Kanarijos pigiausias būdas persikelti į Tenerifę su keltais, kurie kursuoja kelis kartus per dieną! Keltų bilietus galite rasti čia!
keltPigūs skrydžiai iš Tenerifės į Kauną!
isgrKur gyventi?
Tai savarankiška kelionė, todėl kur gyvensite priklausys tik nuo jūsų! Rekomenduojame naudotis Booking.com paslaugomis. Čia rasite didelį pasirinkimą tiek viešbučių tiek  tarp privačių apgyvendimo įstaigų!

Apgyvendinimas Gran Kanarijoje! Nuoroda
graApgyvendinimas Tenerifėje! Nuoroda
boo

 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI