Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Mėgstate keliauti ne sezono metu? Tada ši kelionė Jums! Skrendame iš Varšuvos į Sicilijos miestą Kataniją bei keliaudami atgal užsukame dienai pasižvalgyti po Milaną ir grįžtame į Kauną! Visų lėktuvų bilietų kaina - vos nuo 42 eurų! 

   Su kokiu žodžiu pirmiausiai asocijuojasi Sicilija? Taip, turbūt ir Jūs pirmiausiai pagalvojote apie mafiją! Sicilija yra laikoma mafijos gimtine ir ne vienas filmas, įskaitant ir legendinį Krikštatėvį buvo filmuojamas būtent šioje saloje.
  Sicilija yra didžiausia Viduržemio jūros sala! Kalbant apie gyventojus, jų čia taip yra nemažai (apie 5mln). Vieno, ko tikrai negalima daryti Sicilijoje, tai vietinį gyventoją pavadinti italu! Sicilijos gyventojai laiko save siciliečiais ir niekaip kitaip!

Kelionės data:Gruodžio 10 - 14

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Perkame pagal žemiau pateiktą pavyzdį!

Pigūs skrydžiai į Siciliją. Perkame Wizzair puslapyje
pirmaPigūs skrydžiai į Milaną. Perkame Ryanair puslapyje
trecPigūs skrydžiai į Kauną. Perkame Ryanair puslapyje
antra

Viešbučiai Italijoje
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI