Aplankykite Milaną, Barseloną ir Paryžių vienos kelionės metu! Visi lėktuvo bilietai asmeniui kainuos - nuo 98 eurų!

Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, ar norite pasirinkti kitą datą, tiesiog parašykite mums į e-paštą: info@kolumbokeliones.lt ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI


Milanas - mados sostinė! Būtent iš čia kilo visame pasaulyje garsūs ir prabangūs mados ženklai – Valentino, Gucci, Versace, Prada, Armani ir Dolce & Gabbana.
Milanas turistus  traukia ne tik dėl mados. Šiame mieste yra gausybė įspūdingų architektūrinių pastatų ir nepaprastai jaukių kavinukių bei restoranų, kuriuose kiekvienas turistas atranda tikrąją Italiją - pasimėgausite nuostabiu itališku maistu bei nuodėmė būtų neparagauti vietinio vyno.„Milan“ – angliškas pavadinimas, išvestas iš Lombardijos dialekto. Itališkai jis skamba „Milano“.

Lankytinos vietos:
Pinacoteca di Brera (Breros pinakoteka) - vienas didžiausių meno galerijų Italijoje;
San Lorenzo Bazilika;
Piazza Della Scala aikštė - čia stovi menininko Leonardo da Vinchi paminklas;
Duomo di Milano (Duomo katedra) - didžiausio gotiško stiliaus katedra ir antra pagal dydį katalikiška katedra pasaulyje ;
Arco della Pace - Taikos arka;
Palazzo Raele (Milano karališkieji rūmai) - vienas vertingiausių XVIII a. Milano architektūrinių paminklų;

milanas

Barselona–Katalonijos  sostinė ir šio Ispanijos regiono kultūros lopšys, o taip pat ir vienas iš populiariausių turistų lankomų miestų Ispanijoje. Tai itin kosmopolitiškas miestas, kurio restoranai, barai, naktiniai klubai visuomet pilni žmonių, o tvyrančia gyvybinga ir energinga atmosfera Barselonai greičiausiai neprilygsta joks kitas Ispanijos miestas. Taip pat Barselona yra svarbus Viduržemio jūros uostamiestis bei šalies kultūros, sporto, ekonomikos centras.

Katalonai nuolatos pabrėžia, kad jie – ne ispanai. Katalonijoje gyvena apie 7 mln. gyventojų. Tai didelį savarankiškumą išsikovojusi, savo vėliavą, herbą, parlamentą ir kalbą turinti šalis. Tiesa, Ispanijos sudėtyje. Katalonijoje pats didžiausias atlyginimas ir pensijos. 2003 m. UNESCO pripažino Barseloną geriausiu pasaulio miestu. Ispanai mano, kad katalonai – pasipūtę, išdidūs, gobšūs. Katalonai atsako paprastai: “Dirbkite kiek mes ir gyvensite kaip mes”. Darbštumu, nuoširdumu katalonai panašūs į lietuvius.

Lankytinos vietos:
Barselonos katedra;
Sagrada Familia bažnyčia;
Olimpinis kaimelis;
Jūrų muziejus;
Pikaso muziejus.

barselona2

Paryžius - didžiausias Prancūzijos miestas, kuriame kartu su priemiesčio teritorija gyvena apie 12 mln. žmonių. Miestas pastatytas Senos upės vingyje, abiejuose upės krantuose. Miestas visame pasaulyje gerai žinomas dėl gausybės istorinių paminklų bei savo unikalios kultūros. Paryžius vienas romantiškiausių pasaulio miestų, žavintis savo  įstabia architektūra.
Tai – meilės, romantikos, stiliaus ir mados, meno ir kultūros miestas. Miestas, užburiantis savo prabanga ir, kartu, paprastumu. Paryžiuje galite rasti šimtus gražių restoranų ir kavinių, siūlančių tradicinius prancūzų patiekalus. Maisto gurmanai gali rinktis paragauti tikrų virtuvės šedevrų, tačiau Paryžiuje kainos pakankamai aukštos. Vis dėlto, visada yra išeitis, mat mieste daug paprastų vietų pavalgyti, gatvės bistro – siūlantys daugybė įvairių patiekalų.
Lankytinos vietos:
 Noterdamo katedra;
Luvras;
Triumfo arka;
Monmartras;
Eifelio bokštas;
 Orsė muziejus.
 paryžius
Skrydžio data: 05.11 - 05.21
Skrydžio maršrutas: Vilnius - Milanas - Barselona - Paryžius - Vilnius
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą  svetainėje. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje.
bendras

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ