Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atsirado pigių lėktuvo bilietų iš Varšuvos į Kretą! Atostogaujame Kretoje bei taip pat aplankome Graikijos sostinę Atėnus ir grįžtame tiesioginiu skrydžiu į Vilnių - tik nuo 96 eurų! Apie lankomas Kretos vietas, galite paskaityti čia!

Apie mūsų įspūdžius Kretoje galite paskaityti mūsų tinklalapio skiltyje ĮSPŪDŽIAI arba spauskite nuorodą:

Kreta I dalis
Kreta II dalis

Kreta – didžiausia Graikijos sala ir penktoji pagal dydį Viduržemio jūroje. Kretos sala - rojus žemėje. Tai ne tik puiki vieta atostogoms, poilsiui, bet ir galimybė susipažinti su dideliu istoriniu paveldu.  Kretoje gimė ir vystėsi seniausia Europos civilizacija, pavadinta karaliaus Mino vardu. Kretos sala ypatinga savo archeologinių radinių gausuma, meno kūriniais, kurie eksponuojami įvairiuose muziejuose.

Kodėl verta aplankyti Kretą? Galima išvardinti ne vieną priežastį. Svarbiausios yra: pamatyti tai, ką iki šiol matėte atvirukuose, vienos kelionės metu pabūvoti net prie keturių jūrų, paragauti graikiškos virtuvės patiekalų ir paskanauti gėrimų, išmokti šokti nacionalinį graikišką šokį sirtakį ir aplankyti dievo Dzeuso gimimo vietą. Kreta tinka tiek mėgstantiems ramų poilsį prie paplūdimio, tiek naktinio gyvenimo ištroškusiems poilsiautojams.

chania

Kelionės data: Rugsėjo 26 - spalio 6

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame pagal žemiau pateiktus pavyzdžius!

Ryanair puslapis
Wizzair puslapis

Pigūs lėktuvų bilietai į Chaniją iš Varšuvos: Rugsėjo 26

pirmass

Pigūs skrydžiai į Atėnus iš Herakliono: Spalio 3
Atkreipkite dėmesį, jog atskrisite į Kretą į Chanijos miestą, o išskrisite iš Herakliono, kuris randasi kitoje salos pusėje! 

antr

Skrydžiai į Vilnių iš Atėnų: Spalio 6

trec

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ