Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Neįtikėtinai pigūs lėktuvo bilietai iš Londono į Ispanijos kurortą - Alikantę, tik 38 svarai už abi puses, o dvivietis kambarys 145 svarai už 6 naktis, tad keliaujant dviese, vienam žmogui kelionės atsieis tik 111 svarų!

Alikantė - įsikurūsi Costa Blanca kurortinėje zonoje ir patenka tarp pasaulio populiariausių kurortų, todėl šią kryptį galima pasiekti iš daugelio oro uostų, o pigius avia bilietus į Alikantę galite įsigyti ir iš Kauno oro uosto. Puikus klimatas, ilgi smėlio paplūdimiai, viešbučių ir apartamentų pasirinkimas.

Jūros pakrantės, jaunatviškai patrakę vietovės ritmai bei gyvybingumu pulsuojantis miestas sužavės kiekvieną. Siauros gatvelės leis atrasti paralelę tarp praeities ir dabarties, o palmių višūnės primins apie laisvės pojūtį. Tokią, išskirtinę galimybę pasimėgauti nepailstančia ispaniška energija vis dažniau siūlo pigių skrydžių bendrovės. Paskutinės minutės bilietai bei akcijos tampa išties populiarūs turistų tarpe.

alikante

Kelionės data:

12.07 - 12.13
12.13 - 12.20
12.01 - 12.10

Kelionės maršrutas: Londonas - Alikantė - Londonas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Alikante

Apsigyventi siūlome ,,Ibis Budget Alicante Ex Etap Hotel'' viešbutyje, kuris yra tikrai neblogas variantas kaip už tokia mažą kainą! 6 nakvynės šiame viešbutyje dviems asmenims kainuos nuo 145 svarų. Žinoma viešbutį galite rinktis savo nuožiūra ir tai rekomenduojame daryti Hotelscombined.com tinklalapyje, kur tikrai išsirinksite geriausią variantą.

viešbutisNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI