Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Gera žinia ta, kad nuo šių metų pavasario, pigių skrydžių kompanija Ryanair tiesiogiai skraidins į Bulgarijos kurortą Burgasą! Pigūs lėktuvo bilietai prasideda nuo 74.98 eurų į abi puses! Nepraleiskite progos apsilankyti Bulgarijos kurorte vadinamajame Saulėtame paplūdimyje!

Burgas – uostamiestis Bulgarijoje, prie Juodosios jūros; srities centras. Yra tarptautinis oro uostas. Išvystyta maisto, tekstilės, mašinų, žvejybos pramonė, apylinkėse yra naftos kombinatas.

Saulėtas krantas yra didžiausias pajūrio kurortas Bulgarijoje, esantis tarp Nesebaro miesto ir kito populiaraus kurorto – Šv. Vlaso. Šis Juodosios jūros perlas nuo antro pagal dydį šalies miesto Burgaso nutolęs apie 30 km į šiaurę. Tai ne tik didžiausias, bet ir populiariausias Bulgarijos kurortas, kuriame yra daugiau nei 1000 viešbučių, galinčių priimti nei daug,  nei mažai – virš 300 tūkstančių svečių.

bul1

Kelionės data

Balandžio 19 - 26                  82,98 eur

Balandžio 26 - Gegužės  3      74,98 eur

Gegužės 3 - 10                      98,98 eur

Liepos 7 - 12                         128,98 eur

Liepos 12 - 19                       135,98 eur

Rugpjūčio 23 - 30                  116,98 eur

Kelionės maršrutas:   Kaunas  - Burgasas - Kaunas

Kur pirkti pigius lėktuvo bilietus?

 Nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą galite  paspaudę šią nuorodą.

bulgar

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ