Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Planuojame žiemos atostogas Kanaruose! Skrydžiai iš Vilniaus į Gran Kanariją + 12 naktų apgyvendinimas 4* apartamentuose - tik nuo 376 eurų asmeniui! 

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos ir už 4420 km nuo Vilniaus. Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija.

Saloje galima rasti ir įkaitusio smėlio dykumų, ir subtropinių miškų, ir užgesusių ugnikalnių, ir kalnų. Per salos vidurį eina El Kumbre kalnų grandinė su aukščiausia salos viršukalne Las Nieves, siekiančia 2000 m. aukštį virš jūros lygio. Pušynus saloje keičia kavos, bananų plantacijos, abrikosų sodai, migdolų ir palmių giraitės. Tokios gamtos įvairovės tokiame nedideliame plote niekur kitur pasaulyje nerasite. Sala net vadinama miniatiūriniu žemynu, kadangi čia galima rasti įvairiausių klimato zonų.

Sakoma, kad Gran Kanarijoje – amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien. 43 proc. salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai. Verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą - kalnuose migdolai apaugę beveik visus šlaitus, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu.

Kelionės data: Gruodžio  1 - 12

Kelionės Maršrutas: Vilnius - Briuselis - Gran Kanarija - Londonas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Pigius skrydžius į Gran Kanariją perkame pagal žemiau pateiktą pavyzdį! Visus lėktuvų bilietus pirksime Ryanair puslapyje! Visi skrydžiai šiuo metu kainuoja - 118 eurų!

Ryanair puslapis!

Pigūs skrydžiai į Briuselį iš Vilniaus

vienas

Pigūs skrydžiai į Gran Kanariją iš Briuselio

du

Pigūs skrydžiai į Londoną iš Gran Kanarijos

trecias

Pigūs skrydžiai į Vilnių iš Londono

ketvirta

Apartamentai Gran Kanarijoje:

Pigiausi 4* apartamentai Gran Kanarijoje - tik nuo 516 eurų 2 asmenims! Žinoma tai yra savarankiška kelionė, todėl ir apgyvendinimą renkatės savarankiškai! Mūsų pasiūlytus variantus rasite paspaudę šią nuorodą!

gran

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI