Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Šiandien jau skelbėme puikų pasiūlymą iš Edinburgo. Dabar atėjo eilė Oslo gyventojams. Tiesioginiai skrydžiai iš Oslo į Gran Kanariją į abi puses - tik nuo 51 euro. Mūsų surastas viešbutis kainuoja akcijos metu - tik 288 eurus dviems asmenims. Kelionė asmeniui - tik 195 eurai. Pasiūlymo laikas ribotas!

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos ir už 4420 km nuo Vilniaus. Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija.

Saloje galima rasti ir įkaitusio smėlio dykumų, ir subtropinių miškų, ir užgesusių ugnikalnių, ir kalnų. Per salos vidurį eina El Kumbre kalnų grandinė su aukščiausia salos viršukalne Las Nieves, siekiančia 2000 m. aukštį virš jūros lygio. Pušynus saloje keičia kavos, bananų plantacijos, abrikosų sodai, migdolų ir palmių giraitės. Tokios gamtos įvairovės tokiame nedideliame plote niekur kitur pasaulyje nerasite. Sala net vadinama miniatiūriniu žemynu, kadangi čia galima rasti įvairiausių klimato zonų.

Sakoma, kad Gran Kanarijoje – amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien. 43 proc. salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai. Verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą - kalnuose migdolai apaugę beveik visus šlaitus, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu.

gv

Kelionės data:

11.24 - 12.01
11.26 - 12.03
12.08 - 12.15

2017 metai

01.05 - 01.12
01.12 - 01.19

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą .

granaKur apsistoti?
Apsigyventi siūlome ,,RK Hotel El Cabo'' viešbutyje. Ši apgyvendinimo įstaiga yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Puerto de las Nieves žvejų kaimelyje, vos už 170 metrų nuo paplūdimio ir vulkaninės uolienos baseinų įsikūrusiame viešbutyje „RK Hotel El Cabo“ yra gultais apstatyta didelė terasa, iš kurios atsiveria aplink stūksančių kalnų vaizdai. Užsakyti viešbutį galite paspaudę šią nuorodą.

gf

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ