Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Dalinamės puikiu pasiūlymu gyvenantiems Šiaurės Airijoje, o tiksliau Belfaste! Lėktuvo bilietai į abi puses - tik nuo 29 svarų, o 7 naktys viešbutyje kainuos visos labo 130 eurų asmeniui. Skrendame jau rugsėjį!

Ibiza – sala  Viduržemio jūroje, Ispanijai priklausančio Balearų salyno pietvakariuose. Ibizos salą sudaro penki pagrindiniai miestai: Eivissa, Santa Eulària des Riu, Sant Antoni de Portmany, Sant Josep de sa Talaia ir Sant Joan de Labritja.

Daug  aprašytas naktinis Ibizos gyvenimas – tai tik vienas šios nuostabios salos privalūmų. Ibiza gali didžiuotis skaidriu krištoliniu jūros vandeniu, jaukiais paplūdimiais, pušynais ir nepakartojamo skonio patiekalais iš šviežių jūros gėrybių.

Jei norite pamatyti ir susipažinti su tikruoju salos grožiu, tai geriausia padaryti automobiliu arba motoroleriu. Tada jūs tikrai atrasite nuostabiąją salos širdį, pulsuojančią ne tik vakarėliais bet ir natūralių nesugadintų turistų gamtos kampelių ir tradicinės virtuvės skanumynų.

Ibiza didžiuojasi savo architektūra, muziejais, saugomais gamtos parkais, urvais, vandens parkais, paplūdimiais, naktiniu gyvenimu ir čia kiekvienas atras tai ko jam reikia.

Ką pamatyti Ibizoje:

Ses Salines gamtos parkas;

Santa Agnes de Corona kaimelis;

Nardymas Ibizoje;

Turistinės išvykos laivu.

ibiza

Kelionės data: rugsėjis

09.05 - 09.12
09.12 - 09.26

Norėdami pasirinkti miestą iš kurio skrisite ir nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

f

Apgyvendinimas

Apsigyventi siūlome ,,The Red Hotel'' skirtame tik suaugusiems. Kodėl jis skirtas tik suaugusiems? Sužinosite tik ten nuvykę. Peržiūrėti viešbutį ar pakeisti jį kitu, galite paspaudę šią nuorodą. Kadangi tai savarankiška kelionė, todėl ir kainos skiriasi nuo mūsų poreikių, bei kelionės trukmės. 160 eurų kaina apskaičiuota, skrendant savaitei ir užsakant mūsų siūlomą viešbutį.

the there

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ