Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Izraelio kurortą - Eilatą! Lėktuvo bilietų kainos prasideda nuo 50 eurų į abi puses. Viešbutį renkamės savo nuožiūrą, tačiau esame parinkę vietą apsistotojimui Eilate, tiems kurie negali išsirinkti pigios ir kokybę atitinkančios apgyvendinimo įstaigos. Raudonojoje jūroje būtinai išmėginkite nardymą ir patyrinėkite povandeninį Raudonosios jūros gyvenimą. Priminsime, jog tai savarankiškos kelionės pasiūlymas, todėl lėktuvo bilietus ir viešbutį turite užsisakyti patys, naudodamiesi žemiau pateiktomis nuorodomis!

Eilatas – piečiausias Izraelio kurortinis uostamiestis, dažnai vadinamas Raudonosios jūros perlu arba Izraelio deimantu. 1950 metais pakrantėje prasidėjo naujo miesto statybos, vėliau – uosto, kuris tapo Eilato ekonomikos varikliu. Po beveik dešimties metų mieste pradėta vystyti turizmo pramonė.

Šiandien Eilatas – rojus ieškantiems šiltų atostogų, į kurį kiekvienais metais atvyksta tūkstančiai izraeliečių bei turistų iš viso pasaulio. Turistai Eilate gali mėgautis labai retu jūros, miesto ir aplinkinės kalnų dykumos deriniu, kuris ištisus metus suteikia begalinių poilsio ir pramogų galimybių.

Jūros mėgėjai mėgaujasi plaukiojimu, akvalangais, burlentėmis, jachtomis, burinėmis valtimis. Galima grožėtis fantastišku koralų rifų grožiu, nesuskaitoma galybe įvairiaspalvių atogrąžų žuvų pro permatomą ekskursinio katerio dugną  arba esant povandeniniame laive, arba net iš povandeninės observatorijos. Eilatas taip pat garsus puikia tuno, barakudos, kitų stambių žuvų žvejokle. Eilatas puikus pasirinkimas, norintiems tiek ramaus tiek aktyvaus poilsio.

eila

Kelionės data

sausio 12 - 19
sausio 19 - 26
vasario 2 - 9

Kelionės maršrutas:Kaunas - Eilatas - Kaunas

Norėdami nusipirkti lėktuvo bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

eil

Kur apsistoti?

Apsigyventi siūlome ,, Motel aviv'' motelyje. Kaina dviems asmenims sausio 19 - 26 dienomis - tik 303 eurai. Žinoma galima pasirinkti ir kitą viešbutį, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius. Mūsų siūlomas variantas yra 12 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Eilato centre, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo miesto parduotuvių alėjos ir paplūdimių įsikūrusiame motelyje „Aviv“ yra lauko baseinas. Norėdami užsakyti šį motelį ar pakeisti jį kitu, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

motelNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ