Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Seniai svajojote apsilankyti Karibuose? Dabar tam puiki proga! Skrydžiai iš Vilniaus į Dominiką su apsilankymu Ispanijos sostinėje Madride - tik 331 euras už visus lėktuvų bilietus! Paskubėkite, nes lėktuvų bilietai į Dominiką gali būti greitu metu išpirkti!

Dominikos Respublika - daugiaveidė sala. Nuo Dominikos Respublikos Kolumbas pradėjo Naujojo Pasaulio užkariavimą. Šalyje vis dar ryškus kolonizavimo kultūrinis palikimas, ypač šalies sostinėje Santo Dominge. Salos viduryje esanti kalnų virtinė apsupta tropinių miškų. Balto smėlio paplūdymiai vilioja plaukikus, nardytojus ir burlentininkus. Gamtos mylėtojai čia galės klaidžioti po atogrąžų ir mangrovių miškus, kopti į kalnus ar taškytis upėse bei kriokliuose.

Dominika garsėja puikiais paplūdimiais, kurie traukia jėgos aitvarų ir banglenčių sporto aistruolius. Ypač gražiais paplūdimiais garsėja Punta Canos ir Puerto Platos kurortai. Šalies sostinė pasižymi įprastu didmiesčiams šurmuliu, o architektūroje jaučiamas istorijos palikimas.

Kelionės data: Rugsėjo 20 - spalio 4

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Šioje kelionėje Dominikoje praleisite 8, o Madride 5 dienas!

Perkame lėktuvų bilietus: Madridas - Santo Domingas - Madridas
Šiuos lėktuvų bilietus nusipirksite paspaudę šią nuorodą!

domingo

Perkame lėktuvų bilietus: Vilnius - Madridas - Vilnius
Šiuos lėktuvų bilietus nusipirksite paspaudę šią nuorodą!

i madNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI