Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Puikus pasiūlymas atostogoms! Savaitė atostogų Kipre - tik nuo 227 eurų! Tai yra savarankiškos kelionės pasiūlymas, todėl lėktuvo bilietus ir viešbutį užsakome savarankiškai! Kalnai, urvai ir itin skaidrus Viduržemio jūros vanduo, tai Jūsų laukia Kipre.

Kipras yra trečia pagal dydį sala visoje Viduržemio jūroje. Sala randasi į pietus nuo Turkijos. Aukščiausia salos taškas – Olimpo kalnas, siekiantis beveik 2 kilometrų aukštį. Kipras  pakankamai populiari sala tarp turistų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių. Saulės įkaitinta Viduržemio jūra, saulėti paplūdimiai, krištolo skaidrumo vanduo,  nuostabaus grožio gamta bei kultūrinis paveldas – dalykai, kurie ne vieną lietuvį traukia į Kiprą.

Lankytinos vietos:
Larnakos druskos ežeras;
Palmių alėja;
Mazotos kupranugarių parkas;
Didžioji mečetė – Djami Kebir;
Švento Lazaro bizantinė bažnyčia.

larnaka 2

Lėktuvo bilietai

Balandžio 3- 10

Norėdami nusipirkti  lėktuvų bilietus ar pakeisti jų datą, rekomenduojame spausti šią nuorodą.

cyprus

Viešbutis

Kadangi tai savarankiškos kelionės pasiūlymas, todėl viešbutį ar kitą apgyvendinimo vietą renkamės pagal savo poreikius. Mes parinkome neblogą vietelę apsistojimui, todėl rekomenduojame ir Jums peržiūrėti šį pasiūlymą. ,,Larco hotel'' siūlo neblogą kainos ir kokybės santykį bei turi gerą atsiliepimo balą Booking.com svetainėje. Vos už 1.50 euro, iš oro uosto Jus nuveš autobusas ir sustos prie pat viešbučio. Norėdami užsakyti ar tiesiog peržiūrėti šį viešbutį spauskite ant šios nuorodos arba žemiau esančios nuotraukos

larcoNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI