Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Puikus pasiūlymas, norintiems jau už mažiau nei dviejų savaičių atostogauti Kipre! Kompanija Wizzair skelbia nuolaidas kelionių paketams įsigyti ir taip nemažai sutaupyti! Pigiausias kelionių paketas 2 asmenims savaitei - tik nuo 428 eurų! Galioja tik  keliaujant gegužės mėnesį!

Kipras yra trečia pagal dydį sala visoje Viduržemio jūroje. Sala randasi į pietus nuo Turkijos. Aukščiausia salos taškas – Olimpo kalnas, siekiantis beveik 2 kilometrų aukštį. Kipras pakankamai populiari sala tarp turistų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių. Saulės įkaitinta Viduržemio jūra, saulėti paplūdimiai, krištolo skaidrumo vanduo,  nuostabaus grožio gamta bei kultūrinis paveldas – dalykai, kurie ne vieną lietuvį traukia į Kiprą.

Lankytinos vietos:
Larnakos druskos ežeras;
Palmių alėja;
Mazotos kupranugarių parkas;
Didžioji mečetė – Djami Kebir;
Švento Lazaro bizantinė bažnyčia.

kipras 1

Kelionės data:  Gegužės 19 - 26

Ar tikrai sutaupoma perkant kelionės paketą? Tikrai taip! Vien skrydžiai šiomis dienomis kainuoja 155 eurus asmeniui. 

lar

Toks pats viešbutis tomis pačiomis dienomis, populiariausioje pasaulyje viešbučių rezervavimų sistemoje Booking.com, kainuoja 309 eurus 2 asmenims.

v

Viso gauname 619 eurų 2 asmenims, kai pirkdami per Wizzair kompaniją, sumokėtume - tik 463 eurus už lėktuvų bilietus bei viešbutį 2 asmenims!

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami įsigyti ar tiesiog peržiūrėti šį pasiūlymą, eikite į wizztours.com svetainę! Supildome mums dominančios krypties informaciją:
Vilnius - Larnaca gegužės 19 - 26!
Taip pat žemiau turime įvesti nuolaidos kodą MAY70EUR.

Keliauti galima nebūtinai mūsų parinktomis datomis, pasiūlymas galioja visam gegužės mėnesiui!

lz

larnaka

 

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ