Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Korfu sala - laikoma Europos Havajais! Kodėl? Tai suprasite tik ten nuvykę. Ryanair nuo šiol tiesioginiu reisu iš Vilniaus skraidins ir į Graikijos salą - Korfu! Suplanavome Jums kelionę rugsėjo mėnesiui, kurios skrydis + apgyvendinimas su įskaičiuotais sočiais pusryčiais esančiuose apartamentuose netoli jūros kranto, asmeniui keliaujant dviese  kainuos  tik 202 eurai!

Korfu miesto senamiestis įsikūręs labai geroje strateginėje vietoje prie Adrijos jūros. Čia daug lankytinų vietų ir bažnyčių. Kerkyros  senamiestyje veikia net 37 bažnyčios, viena nuo kitos nutolusios nedideliu, ne ilgiau nei per 15 min. pėsčiomis įveikiamu atstumu. Tikrai verta pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią, išvysti gražiai tarpusavyje derančius renesanso, baroko bei klasicizmo architektūros stilius. Senoji tvirtovė – 1546 m. pastatyta bizantiško stiliaus pilis. Tai garsiausia ir lankomiausia pilis saloje, stūksanti netoli vienos didžiausių Europoje Spaniados aikštės.

 Kelionės data:

Rugsėjo 22 - 26

 Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžio bilietus galite įsigyti oficialiame Ryanair puslapyje

corfu

Viešbučio užsakymas:

Rekomenduojame apsistoti Anna Studijoje, kuri įsikūrusi 30 metrų iki paplūdimo, kurioje gausite dvivietį kambarį bei įskaičiuotus pusryčius ir sumokėsite 180 eurų už 4 naktis, taigi, asmeniui kainuos tik 90 eurų apartamentai + 112 skrydis = 202 eurai!

anna

Jeigu norite išsirinkti kitą apgyvendinimo vietą, siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

NĖRA KOMENTARŲ