Super pasiūlymas! Atostogos Koso saloje - vos 120 eurų asmeniui! Į kainą įskaičiuoti tiesioginiai lėktuvo bilietai iš Kauno ir 7 naktys viešbutyje. 

Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: info@kolumbokeliones.lt ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!


Koso sala – ramaus poilsio ir vandens pramogų mėgėjams.
Visai greta Turkijos krantų yra nedidelė puikiais smėlio paplūdimiais viliojanti Koso sala. Salą apkeliauti nėra sudėtinga – iš vieno krašto į kitą vos 40 kilometrų, salos kranto linija nusidriekusi 112 kilometrų. Kose gyvena apie 30 000 gyventojų.

Pagrindinis salos kultūrinis ir turistinis centras – miestas Kosas. Jame yra įsikūręs judrus ir gyvybingas uostas. Koso miestelis – strategiškai palanki vieta apsistoti planuojantiems keliauti po Koso salą ar gretimas Graikijos salas, o gal net į Turkiją. Iš Koso patogu pasiekti Kalymnos, Pserimos, Nisiros salas bei Bodrumą. Į šias vietoves kasdien kursuoja keltai.

Švelnus klimatas, gražūs smėlėti paplūdimiai, skaidri jūra, puikios buriavimo galimybės bei energingas naktinis gyvenimas salą daro tarptautiniu turizmo centru.

kosas

Kelionės data: 04.07 - 04.14

Lėktuvo bilietai

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą svetainėje. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje.

koss

Norėdami užsisakyti viešbutį, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.  Kaina nakčiai, dviems asmenims  - nuo 19 eur. Žinoma nakvynės vietą galima keisti, todėl ir kaina automatiškai bus kita. Jei turite klausimų dėl viešbučio, galite kreiptis kontaktais nurodytais puslapio viršuje.

viesbutis
Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI