Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigios savarankiškos atostogos Kretos saloje! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus (05.10 - 05.17) + 7 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais - tik 347 eurai! Žinoma kaina gali keistis ir tai priklausys tik nuo Jūsų pačių bei Jūsų pasirenkamo viešbučio. Mes taip pat esame buvę Kretoje ir galime pasakyti, jog tikrai norėsime ten grįžti dar kartą!

Apie mūsų įspūdžius Kretoje galite paskaityti mūsų tinklalapio skiltyje ĮSPŪDŽIAI arba spauskite nuorodą:

Kreta I dalis
Kreta II dalis

Kreta – didžiausia Graikijos sala ir penktoji pagal dydį Viduržemio jūroje. Kretos sala - rojus žemėje. Tai ne tik puiki vieta atostogoms, poilsiui, bet ir galimybė susipažinti su dideliu istoriniu paveldu.  Kretoje gimė ir vystėsi seniausia Europos civilizacija, pavadinta karaliaus Mino vardu. Kretos sala ypatinga savo archeologinių radinių gausuma, meno kūriniais, kurie eksponuojami įvairiuose muziejuose.

Kodėl verta aplankyti Kretą? Galima išvardinti ne vieną priežastį. Svarbiausios yra: pamatyti tai, ką iki šiol matėte atvirukuose, vienos kelionės metu pabūvoti net prie keturių jūrų, paragauti graikiškos virtuvės patiekalų ir paskanauti gėrimų, išmokti šokti nacionalinį graikišką šokį sirtakį ir aplankyti dievo Dzeuso gimimo vietą. Kreta tinka tiek mėgstantiems ramų poilsį prie paplūdimio, tiek naktinio gyvenimo ištroškusiems poilsiautojams.

kreta2

17

kret

kretos

Kelionės data:
2017.05.10 - 05.17

Kelionės maršrutas: Vilnius - Chanija - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

chania

Viešbutis

 Siūlome apsigyventi gerai vertinamame ,,Rodon'' Viešbutyje. Kadangi tai yra savarankiškos kelionės pasiūlymas, viešbutį galime rinktis pagal savo poreikius. Mūsų siūlomas viešbutis yra vos už 12km nuo Chanijos oro uosto, kurį lengvai pasieksite autobusais, kurie dažnai kursuoja iš Chanijos autobusų stoties. Norėdami užsakyti viešbutį ar pakeisti jį kitu, spauskite šią nuorodą! 

rod

chanicNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI