Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs lėktuvo bilietai iš Oslo į Ispanijos pietinį uostamiestį - Malagą! Pigiausi lėktuvo bilietai gruodžio mėnesiui - nuo 53 eurų.  Apgyvendinimas Malagoje nuo prasideda nuo 153 Eur už 9 naktis, galite patikrinti paspaudę nuorodą.

Malaga – uostamiestis pietų Ispanijoje, autonominiame Andalūzijos regione, netoli Gibraltaro. Čia, kaip niekur kitur, iš karto įsiliejama į daugiau nei 3000 metų puoselėjamą istoriją. Vaizdai traukia akį, pati vietovė praturtinta įvairiausių architektūros šedevrų atspindžiais: renesanso dvelksmas, baroko prisilietimas.

Vasaros sezonas Malagoje trunka net 8 mėnesius. Jis prasideda balandžio mėnesį ir užsibaigia lapkritį. Tai laikotarpis, kai oro temperatūra bei klimatas itin malonūs, o lėktuvų bilietų pasirinkimas išties didelis, akcijos traukia akį.

Lankytinos vietos:

Malagos katedra;

Nerja urvai;

Alcazaba tvirtovė;

Salvadoro Dali skulptūros;

Picasso muziejus.

malaga 2

Kelionės data:

10.18 - 10.27
10.20 - 10.27
10.23 - 10.27

Kelionės maršrutas: Oslas - Malaga - Oslas

Norėdami pasirinkti miestą iš kurio skrisite ir nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

malaga

Malagoje apgyvendinimo kainos prasideda 16 eur už naktį! Rekomenduojame naudotis patogiausia viešbučių paieškos sistema Hotels combined, kurioje galėsite palyginti kainas to paties kambario įvairiose rezervavimo sistemose ir išsirinkti pigiausią. Norėdami pradėti apgyvendinimo paiešką, spauskite čia.

Pavyzdžiui šis dvivietis kambarys nakčiai kainuoja nuo 41 euro, tad keliaujant dviese, vienam apsmeniui tik 21,5 euro. Norėdami pamatyti daugiau informacijos apie viešbutį, atidarykite nuorodą Villa Alicia Guest House  arba paspauskite ant kambario nuotraukos esančios žemiau.

malaga

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI