Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai iš Londono į Ispanijos pietuose esantį miestą - Malagą! Lėktuvų bilietai - tik nuo 38 svarų į abi puses!  Gera žinia ta, kad pigūs bilietai jau  šiltojo sezono metu!

Malaga – uostamiestis pietų Ispanijoje, autonominiame Andalūzijos regione, netoli Gibraltaro. Čia, kaip niekur kitur, iš karto įsiliejama į daugiau nei 3000 metų puoselėjamą istoriją. Vaizdai traukia akį, pati vietovė praturtinta įvairiausių architektūros šedevrų atspindžiais: renesanso dvelksmas, baroko prisilietimas.

Vasaros sezonas Malagoje trunka net 8 mėnesius. Jis prasideda balandžio mėnesį ir užsibaigia lapkritį. Tai laikotarpis, kai oro temperatūra bei klimatas itin malonūs, o lėktuvų bilietų pasirinkimas išties didelis, akcijos traukia akį.

Kelionės data:

Gegužės 7 - 9

Gegužės 8 - 12

Gegužės 8 - 14

Birželio 4 - 6

Liepos 2 - 4

Kelionės maršrutas: Londonas - Malaga - Londonas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami pasirinkti miestą iš kurio skrisite ir nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

malagaaa

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

 

NĖRA KOMENTARŲ