Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Ne paslaptis, jog vasaros metu skrydžiai į Maljorkos salą labai pabrangsta! Skrydžiai tampa pigesni, kai keliaujame su persėdimu! Rugsėjo pradžioje Maljorkos sala pasiekiama - tik už 96 eurus!

Maljorkos sala yra didžiausia Balearų salyno sala. Jos plotas yra 3640 kv. km, o pakrantės ilgis 554 km. Kitos didžiausios Balearų salyno salos - Ibiza, Menorka ir Formentera. O iš viso salyne priskaičiuojama apie 150 salų, tačiau dauguma jų tėra nedidelės uolėtos negyvenamos salelės. Balearų salynas yra autonominis Ispanijos regionas, kurio sostinė - Maljorkos Palma. Saloje dvi oficialios kalbos: katalonų ir ispanų.

Gyvenimas čia verda ištisus metus, nes švelnus Viduržemio jūros klimatas garantuoja gerą orą ir žiemą, ir vasarą. Į saloje esančią Marivento pilį kiekvieną rugpjūtį poilsiauti atvyksta ir karališkoji Ispanijos šeima. Saloje populiaru važinėtis dviračiais ir motoroleriais, kuriuos, kaip ir automobilius, galima išsinuomoti bet kurioje gyvenvietėje. Kalnų viršūnės siekia pusantro kilometro, tad visai nesunku į jas įkopti ir žvalgytis į atsivėrusius vaizdus. Daug kur yra turistams paženklintų takų, tad pasiklysti neįmanoma. Visi didieji naktiniai klubai ir specializuoti restoranai susitelkę sostinėje Palmoje.

Kelionės data: Rugsėjo 2 - 9

Skrydžio maršrutas: Kaunas - Maljorka - Londonas - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Pigiausi lėktuvų bilietai čia!

pal,a

Taip pat tomis pačiomis dienomis yra ir skrydžiai patogesniu laiku, tačiau šiek tiek brangesni.
Juos įsigyti galite paspaudę šią nuorodą! Visi skrydžiai bus vykdomi Ryanair lėktuvais!

palaViešbučio užsakymas:

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Rugsėjo pradžioje, pigiausias apgyvendinimas Maljorkoje dviems asmenims - nuo 49 eurų už parą!
kosBooking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI