Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Keliaujame į Viduržemio jūros salą - Maltą! Lėktuvo bilietai iš Londono į Maltą + apgyvendinimas 4 naktims 4* viešbutyje su pusryčiais - vos nuo 125 eurų asmeniui!

Malta - išsidėsčiusi penkių salų salyne centrinėje Viduržemio jūros dalyje, į pietus nuo Italijai priklausančios Sicilijos salos, į rytus nuo Tuniso ir į šiaurę nuo Libijos. Malta yra viena iš mažiausių ir tankiausiai gyvenamų šalių pasaulyje. Šalis turtinga savo kraštovaizdžiu, uolėtomis pakrantėmis, ramiomis įlankomis bei senoviniais miestais. Tai tikras muziejus po atviru dangumi. Šaliai priklauso Maltos, Gozo, Komino, negyvenamos Cominetto ir Filfla salos.

Maltos klimatas tipiškas Viduržemio jūros regionui - vasaros šiltos ir sausos, žiemos švelnios ir drėgnos. Vidutinė temperatūra vasarą apie 28 laipsnius, žiemą 14 laipsnių. Tinkamiausias metas keliauti į Maltą yra balandžio - spalio mėnesiai.

Malta puikiai tinka tiek ramybės ir lėto gyvenimo tempo išsiilgusiems poilsiautojams , tiek aktyvaus poilsio ištroškusiems keliautojams . Saloje tikrai yra į ką pažiūrėti, kur pasimėgauti šiltu jūros vandeniu, saule, paplūdimiais, naktiniu gyvenimu.

Kelionės data: Balandžio 26 - 30

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pigius lėktuvo bilietus į Maltą perkame per šią nuorodą!
malteViešbučio užsakymas:
Tai yra savarankiška kelionė, todėl kur gyvensite priklauso tik nuo jūsų! 
Pigiausi 4* viešbučiai. Nuoroda

vies

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI