Šiuos pigius skrydžius radome ,,Azuon'' programos dėka!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigiausi skrydžiai iš Dublino į Nicą - tik nuo 56 eurų į abi puses! Taip pat būnant Nicoje rekomenduojama užsukti į šalia esančia nykštukinę Monako valstybę, kuri nutolusi tik per 15 km nuo Nicos.

Nica – miestas pietų Prancūzijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Stambus infrastruktūros centras, uostas. Nica yra vienas didžiausių Žydrosios pakrantės(Prancūzijos Rivjeros) kurortinių centrų, jai būdingas švelnus klimatas. Palei jūros pakrantę yra suformuotas 7 km ilgio bulvaras.

Prancūzijos Žydroji pakrantė – tai vienas iš populiariausių paplūdimio regionų  visoje Europoje. Ir ne tik eilinių poilsiautojų, bet ir pasaulinio garso žvaigždžių tarpe.Nica turistus  vilioja ne tik saule ar madingais paplūdimiais , bet ir meno lobiais, saugomais šio Prancūzijos Rivjeros perlo muziejuose, aktyvus naktinis gyvenimas, prabangūs kazino bei ištaigingos parduotuvės.

nicas

Skrydžio data:

Kovo 28 - 30  (61 eur)
Kovo 29 - Balandžio 5 (61 eur)
Balandžio 4 - 10 (70 eur)
Balandžio 25 - 29  (63 eur)
Gegužės 6 - 11 (56 eur)    Pigiausia !!!!
Gegužės 6 - 8 (61 eur)
Gegužės 13 - 16 (69 eur)

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

nic

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI