Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: kolumbokeliones@gmail.com ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Nuo Joninių Ukrainian airlines ir vėl skraidins mus iš Vilniaus į Ukrainos kurortą - Odesą! Tiesioginių skrydžių kainos į abi puses - tik nuo 88 eurų, tačiau tik su rankiniu 7kg bagažu. Tačiau už 97 eurus jau galime įsigyti lėktuvo bilietus su rankiniu bei pagrindiniu 23kg bagažu! Skraidinti lietuvius planuojama iki rugsėjo 11 dienos.

k

Tai yra savarankiška kelionė, todėl viską tektų Jums pirktis atskirai! Ką mes siūlome?

1. Pirmiausiai reikėtų nusipirkti lėktuvo bilietus oficialiame Ukrainian airlines tinklalapyje, į jį patekti galite paspaudę šią nuorodą

2. Išsirenkate Jums tinkamą datą ir perkate bilietus. Patartina rinktis Semi Flexible variantą, nes primokėję porą eurų, gausite dar ir didelį 23kg bagažą. Pigiausius lėktuvo bilietus radome liepos 3-9 dienomis.

odesa

3. Nusipirkus lėktuvo bilietus, reikėtų apmąstyti kur apsistosite gyventi. Ukrainoje viešbučiai yra labai pigūs, palyginus su kitomis šalimis. Mes rekomenduojame Jums 4 žvaigždučių Black Sea Panteleymonovskaya viešbutį, kuriame 6 nakvynės dviems asmenims kainuos - tik 152 eurus.  Jį užsakyti galite paspaudę šią nuorodą.

boo

Taigi lėktuvo bilietai 97 eurai ir 76 eurai viešbutis vienam asmeniui, sumoje gauname 173 eurus. Už tokią mažą kainą, galite praleisti atostogas Odesoje. Žinoma, viešbutį galima keisti savo nuožiūra ir jis gali būti dar pigesnis ar brangesnis nei mūsų pasiūlytas.

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI