Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Portugalija nuostabi atostogų kryptis, o lėktuvų bilietai į Faro tik - nuo 73 eurų į abi puses! Turintiems Wizzair lojalumo kortelę, skrydžiai kainuos tik 53 eurus! Puiki proga susipažinti su Portugalijos pietų regionu!

Faro - miestas pačiose Portugalijos pietuose. Šiame uostamiestyje gyvena apie 59 000 žmonių. Šis miestas sulaukia nemažai turistų iš visos Europos. Vyrauja subtropinis Viduržemio jūros klimatas, todėl net žiemos laikotarpiu galima sulaukti iki 20 laipsnių šilumos. Regionas garsėja savo paplūdimiais ir gražia gamta.

farossss

Kelionės data:  Birželio 11 - 19

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame pagal žemiau pateiktą pavyzdį!

Pirmiausiai perkame skrydžius Wizzair puslapyje! Jei neturite Wizzair lojalumo kortelės, ją galima įsigyti bilietų pirkimo metu ir Jums iškart bus pritaikyta nuolaida.

faro

Sekančius lėktuvų bilietus perkame Ryanair puslapyje! Atkreipkite dėmesį, jog didelis laiko skirtumas tarp skrydžių skrendant į priekį, todėl galima pusdienį praleisti Londono mieste!

 

 lo

Viešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ