Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Radome labai pigius lėktuvo bilietus į Graikijos salą - Rodą! Viena gražiausių Graikijos salų, idealiai tinka poilsiui su šeima ar draugais. Skrydžiai su vienu persėdimu skrendant į priekį. Tiesioginių skrydžių kaina 107 eurai!

Rodo sala – tai sala, priklausanti Graikijai ir esanti Egėjo jūros rytuose. Tai didžiausia (plotu ir gyventojų skaičiumi) Dodekaneso salyno sala. Sala nuo vakarinių Turkijos krantų yra nutolusi maždaug 18 km.

Rodo sala žymi vienu iš septynių pasaulio stebuklųRodo kolosu. Viduramžiškas Rodo miesto senamiestis yra įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą. Šiandien Rodo sala yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Europoje

rod

Kelionės maršrutas: Stokholmas - Briuselis - Rodas - Stokholmas 

Kelionės data:  

Rugsėjo 13 - 20 (su persėdimu)
Rugsėjo 10 - 20 (tiesioginiai)

Kur pirkti lėktuvų bilietus?

Lėktuvų bilietus perkame oficialioje Ryanair svetainėje. Perkame pagal žemiau pateiktos foto informaciją!

Su persėdimu
rodaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Rodo saloje galima rasti nebrangių bei gerais balais vertinamų apartamentų! Juos peržiūrėti galite čia!

dk


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI