Šiuos pigius skrydžius radome ,,Azuon'' programos dėka!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atostogos būna pigesnės kai jas planuojamės iš anksto! Radome pigius skrydžius iš Vilniaus į Sardinijos salą! Maža to, taikoma labai didelė nuolaida gerai vertinamam 4* viešbučiui su pusryčiais. Nieko nelaukiame ir rezervuojamės, nes kas pirmesnis tas gudresnis.

sardi

 Skrydžio data: Gegužės 15 - 24

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Frankfurtas - Algeras - Milanas - Vilnius

Lėktuvo bilietus pirkti reikia kiekvieną atskirai kiekvienai krypčiai. Visi skrydžiai vykdomi Ryanair lėktuvai, todėl ir perkame bilietus Ryanair.com svetainėje. Kainos gali bet kada pasikeisti!

vie

du

tris

keturi

Viešbutis

Šioje kelionėje viešbutis turi ypatingą dėmesį! Tik šiomis dienomis 4* viešbutis     ,,Excelsior'' suteikia 40% nuolaidą numerių rezervacijai. Booking.com sistemoje vertinamas labai aukštu 9.2 įvertinimu. Devynios naktys dviems asmenims kainuos - tik 461 eurą. Užsisakyti ar peržiūrėti viešbutį galite paspaudę šią nuorodą.

ma

koNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI