Pigios atostogos Italijos saloje - Sicilijoje! Skrydžiai lėktuvu su visais mokesčiais ir 9 naktys labai gerai įvertintame viešbutyje - tik nuo 250 eurų asmeniui ! Kaina gali būti dar mažesnė, jei pasirinksite pigesnį viešbutį.

 Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus, tiesiog parašykite mums į e-paštą, kuris nurodytas kontaktų skiltyje ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!

Trapanis - tai miestas Sicilijos šiaurės vakarinėje pakrantėje. Tai svarbus žvejybos uostas.  Sicilija populiari turistų kryptis, nes turtingas istorinis Trapanio paveldas dera su puikiais paplūdimiais ir išlikusiu natūraliu gamtovaizdžiu. Trapanis yra klestintis uostas šiuolaikinėje Sicilijos ekonomikoje. Trapanis taip pat yra svarbus kultūrinis ir religinis Sicilijos centras, kur gausu lankomų religinių objektų: miesto katedra, Saint Maria di Gesu bažnyčia, Sanctuary of Madonna di Trapani bazilika, Badia Nuova ir Maria SS bažnyčios. Besilankant Trapanyje yra labai paprasta pasiekti šalimais esančius tokius miestus kaip Marsala. Netoliese yra Egadi ir San Vito le Capo paplūdimiai, kurie yra laikomi vieni geriausiais šiame regione. Norintys dar daugiau gali laivu iš Trapanio nuplaukti iki Tuniso ar Maltos.

Lankytinos vietos Sicilijoje:

Etnos ugnikalnis;

Sirakūzai;

Druskos laukai;

Segesta;

Šventyklų slėnis.

klo


Skrydžio data
: Balandžio 19 - 29

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą . Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje.

trapani

Norėdami užsisakyti viešbutį arba pakeisti į kitą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą  arba ant žemiau esančio viešbučio nuotraukos.

sic

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

 


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI