Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Wizzair pigūs skrydžiai į Kiprą! Kelionė į abi puses - tik nuo 51 euro! Pigiausi skrydžiai - tik Wizzair lojalumo kortelių savininkams! Wizzair nuolaidų kortelę įsigyti galite, lėktuvų bilietų pirkimo metu!

Kipras yra trečia pagal dydį sala visoje Viduržemio jūroje. Sala randasi į pietus nuo Turkijos. Aukščiausia salos taškas – Olimpo kalnas, siekiantis beveik 2 kilometrų aukštį. Kipras pakankamai populiari sala tarp turistų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių. Saulės įkaitinta Viduržemio jūra, saulėti paplūdimiai, krištolo skaidrumo vanduo,  nuostabaus grožio gamta bei kultūrinis paveldas – dalykai, kurie ne vieną lietuvį traukia į Kiprą.

Lankytinos vietos:
Larnakos druskos ežeras;
Palmių alėja;
Mazotos kupranugarių parkas;
Didžioji mečetė – Djami Kebir;
Švento Lazaro bizantinė bažnyčia.

Kelionės data:  

Rugsėjo 3 - 17
Rugsėjo 10 - 17

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus nusipirksite oficialioje Wizzair.com svetainėje! Pigiausi skrydžiai tik perkant su Wizzair lojalumo kortele, kurią galite įsigyti lėktuvų bilietų pirkimo metu. Nuolaidų kortelė galioja dviems asmenims, todėl jau šioje kelionėje sugrįš už kortelę sumokėti pinigai!

vienas

duViešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI