Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Radome puikų atostogų pasiūlymą tiems, kurie pernelyg neišlaidauja! Tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į Graikijai priklausančią Korfų salą  tik nuo 78 eurų! Priminsime, jog visada galite atsiųsti mums užklausą dėl pigiausių lėktuvų bilietų paieškos ir kuo greičiau pasistengsime surasti Jums kuo pigesnius skrydžius.

Korfu miesto senamiestis įsikūręs labai geroje strateginėje vietoje prie Adrijos jūros. Čia daug lankytinų vietų ir bažnyčių. Kerkyros  senamiestyje veikia net 37 bažnyčios, viena nuo kitos nutolusios nedideliu, ne ilgiau nei per 15 min. pėsčiomis įveikiamu atstumu. Tikrai verta pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią, išvysti gražiai tarpusavyje derančius renesanso, baroko bei klasicizmo architektūros stilius. Senoji tvirtovė – 1546 m. pastatyta bizantiško stiliaus pilis. Tai garsiausia ir lankomiausia pilis saloje, stūksanti netoli vienos didžiausių Europoje Spaniados aikštės.

korfuSkrydžio data:

Gegužės 8 - 15  (80 eurų)
Gegužės 15 - 22 (80 eurų)
Gegužės 15 - 29 (78 eurai)
Gegužės 22 - 29 (92 eurai)

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą

korfuuu

Apgyvendinimas

Apsigyventi siūlome ,,Mediterranean Blue'' apgyvendinimo įstaigoje, kuri Booking.com svetainėje turi labai gerą įvertinimą! Be to paplūdimys yra vos minutė kelio pėsčiomis! 7 naktys dviems asmenims kainuos - tik nuo 158 eurų. Tai yra savarankiška kelionė, todėl viešbutį galime rinktis patys, kokį tik norime! Daugiau viešbučių galite pamatyti paspaudę šią nuorodą

vilaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI