Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pasiūlymas romantikams bei Italijos gerbėjams, norintiems aplankyti nuostabiąją Veneciją! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus - tik nuo 43 eurų į abi puses! 

Daugeliui apsilankyti Venecijoje — tarsi nusikelti du ar tris šimtmečius atgal. Mieste tvyro labai savita nuotaika.Ką pajusite Venecijoje — ramybė. Dauguma siaurų pėsčiomis vaikščioti skirtų gatvelių yra atokiau nuo vandens eismo, nebent tektų eiti palei kanalą arba pereiti per jį tipišku arkiniu akmens tiltu. Vienintelės motorinės transporto priemonės — valtys, mat keliai čia „grįsti“ vandeniu.

Venecija garsėja gondolomis – tačiau tai yra ir pati brangiausia susisiekimo priemonė mieste, nors, neabejotinai, ir pati romantiškiausia. Kiekvienais metais Venecija aplanko daugiau nei 15 000 000 turistų. Neveltui Venecija laikoma įsimylėjėlių miestu!

Skrydžio data: 2019 metai

Sausio 13 - 16
Sausio 13 - 20
Sausio 20 - 30
Sausio 23 - 30
Sausio 27 - 30

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame oficialiame Ryanair puslapyje!

venecija

Viešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ