Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Grįžo pigūs skrydžiai iš Kauno į Danijos sostinę - Kopenhagą! Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į abi puses - tik nuo 20 eurų!

Kopenhaga (senaja danu kalba - pirklių miestas) yra Danijos sostinė yra didžiausias miestas šalyje. Čia sutelkta didžioji  dalis šalies  pramonės. Kopenhaga yra viena seniausių Europos sostinių su didžia paveldo istorija. Čia tikrai turės ką veikti istorijos mėgėjai, nes muziejų čia netrūksta. Be to būdami Kopenhagoje galite nukeliauti į kaimyninę Švediją, nes nuo Kopenhagos iki Švedijos miesto Malmės yra nutiestas tiltas su tuneliu.Tai vienas ilgiausių statinių Europoje, tik keliasdešimt kilometrų ir Jūs jau kitoje valstybėje.

Lankytinos vietos Kopenhagoje:

Naujojo Karlsbergo Glyptoteka muziejus;
Gelbėtojo bažnyčia;
Frederiksbergo sodai;
Naujasis Uostas;
Danų Rezistencijos muziejus;
Rosenborg pilis:
Nacionalinis muziejus.

kopenhaga

Kelionės data: rugsėjis
09.13 - 09.15
09.15 - 09.17

Kelionės maršrutas: Kaunas - Kopenhaga - Kaunas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

kaun

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI