Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


 Suradome pigius skrydžius iš Vilniaus į Marakešą. Už visus lėktuvų bilietus sumokėsite - tik nuo 99.10 eurų. Skrendame gruodžio mėnesį!

 Marakešas  – ketvirtas pagal dydį Maroko miestas bei vienas iš keturių „Maroko imperatoriškųjų“ miestų (kiti – Rabatas, Fesas ir Meknesas) įsikūręs šalies centrinėje dalyje, šalia Aukštųjų Atlaso kalnų papėdės. Miesto senamiestis įtrauktas į Unesco saugomų objektų sąrašą.

Berberų, arabų ir maurų kultūra, rytietiški prieskoniai, Saharos dykumos peizažas, Atlaso kalnai tolumoje, žavingos slaptynės… ir viskas su prancūzišku akcentu. Šiame Maroko mieste egzotiškų detalių pilna visur: autentiškais motyvais puošti viešbučiai, užslėpti kampeliai senamiesčio gatvelėse, marokietiškas maistas ir gėrimai tradicinio stiliaus kavinėse, amatininkų dirbiniai ir kiti suvenyrai spalvingose ir chaotiškose turgavietėse, mečetės ir minaretai, sustiprinantys marokietiško sąmyšio dvasią. Neveltui šiame mieste dažnai atostogas leisti mėgdavo Vinstonas Čerčilis.

marokas54

Kelionės data

Gruodžio 8 - 12

Gruodžio 6 - 12

Lapkričio 24 - Gruodžio 5

 

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Kadangi skrydis į Marakešą su persėdimu, visus bilietus reikės pirkti atskirai. Pvz.,     Vilnius -> Madridas, Madridas -> Marakešas ir taip toliau.Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti Oficialiame Ryanair puslapyje paspaudę šią nuorodą.

Gruodžio 8 -12         Vilnius - Madridas - Marakešas - Londonas - Vilnius

marokas

Gruodžio 6 - 12          Vilnius -Paryžius -  Marakešas - Londonas - Vilnius

Marok

Lapkričio 27 - Gruodžio 5     Vilnius - Londonas - Marakešas - Londonas - Vilnius

Mar

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas
:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ