Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs lėktuvų bilietai iš Londono į Portugalijai priklausančias Azorų salas! Lėktuvų bilietai į abi puses -  91 euras. Skrendame į Terceiros salą!

Azorų salos - nutolusios nuo pačios Portugalijos per daugiau nei 1500 km. Šios salos vis dar nėra užkariautos turistų, todėl didelių kiekių turistų čia kol kas dar nesutiksite!
Salos yra unikalios savo kraštovaizdžių, kurios dažnai primena Stiveno Spilbergo filmą ''Jūros periodo parkas''! Ežerai ugnikalnių krateriuose čia yra įprasta vaizdas. Jei mėgstate žygius ar tiesiog pasivaikščiojimus, tai Azorų salų klimatas tam tinka visiems metų laikais!

 Kelionės data: Spalio 10 - 18

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodąAtsidarius nuorodai, pamatysite ne vieną variantą tai pačiai dienai, todėl susiraskite tokį patį, kaip pavaizduota žemiau esančioje foto.

tarceira

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.c

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI