Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Radome pigius lėktuvo bilietus į Paryžių. Iš Vilniaus į Paryžių nuskrisite - vos už 46 eurus į abi puses! Neturintiems WizzAir lojalumo kortelės, bilietai taps 10 eurų brangesni.

Paryžius - didžiausias Prancūzijos miestas, kuriame kartu su priemiesčio teritorija gyvena apie 12 mln. žmonių. Miestas pastatytas Senos upės vingyje, abiejuose upės krantuose. Miestas visame pasaulyje gerai žinomas dėl gausybės istorinių paminklų bei savo unikalios kultūros.

Paryžius vienas romantiškiausių pasaulio miestų, žavintis savo  įstabia architektūra.
Tai – meilės, romantikos, stiliaus ir mados, meno ir kultūros miestas. Miestas, užburiantis savo prabanga ir, kartu, paprastumu. Paryžiuje galite rasti šimtus gražių restoranų ir kavinių, siūlančių tradicinius prancūzų patiekalus. Maisto gurmanai gali rinktis paragauti tikrų virtuvės šedevrų, tačiau Paryžiuje kainos pakankamai aukštos. Vis dėlto, visada yra išeitis, mat mieste daug paprastų vietų pavalgyti, gatvės bistro – siūlantys daugybė įvairių patiekalų.
 

Kelionės data:

Gegužės 10 - 15   (46 eurai)
Balandžio 12 - 19 (49 eurai)

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrendant į priekį keliaujama su Wizzair, o atgal su Ryanair oro linijomis. Einame į oficialius oro linijų tinklalapius ir perkame kiekvienai krypčiai atskirai.

Wizzair tinklalapis

Ryanair tinklalapis 

paris

atgalNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ