Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Dar labiau atpigo lėktuvų bilietai į Portugalijos pietuose esantį Faro miestą! Skrydžiai su persėdimu Londone, kainuos tik 58,96 eurus už visus lėktuvo bilietus! Jei planavote keliauti į Portugalijos, dabar tam puikiausias metas.

Faro - miestas pačiose Portugalijos pietuose. Šiame uostamiestyje gyvena apie 59 000 žmonių. Šis miestas sulaukia nemažai turistų iš visos Europos. Vyrauja subtropinis Viduržemio jūros klimatas, todėl net žiemos laikotarpiu galima sulaukti iki 20 laipsnių šilumos. Regionas garsėja savo paplūdimiais ir gražia gamta.

farossss

Kelionės data:

Gegužės 9 - 16

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Londonas - Faro - Londonas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pirma įsigyjame pigiausius lėktuvų bilietus Wizzair tinklalapyje! Pigiausi skrydžiai yra perkant su Wizzair lojalumo kortele! Kodėl ją vertą įsigyti, skaitykite čia!

Perkame lėktuvų bilietus: Vilnius - Londonas - Vilnius   Gegužės 9 - 16 dienai.

lodPo to spaudžiame šią nuorodą!

Perkamės lėktuvų bilietus: Londonas - Faras - Londonas   gegužės 9 - 16 dienai!

faross

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ