Tobulas pasiūlymas tiems, kurie nori trumpam pabėgti nuo rutinos į saulėtąjį Kiprą. Trumpos 4 dienų atostogos - tik nuo 140 eurų asmeniui! Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai ir viešbutis. Perkant lėktuvo  bilietus su Wizzair lojalumo kortele, galite sutaupyti dar 20 eurų.

Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus, tiesiog parašykite mums į e-paštą, kuris nurodytas kontaktų skiltyje ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!

Kipras puikiai tinka įvairaus tipo keliautojams. Čia galima, tiek gulinėti visą dieną paplūdimyje, tiek grožėtis gražią gamta! Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Larnaką ir savaitė viešbutyje su pusryčiais nuo 230 eurų asmeniui. Keliaujant ne vienam, rekomenduojama įsigyti Wizzair lojalumo kortelę, taip sutaupysite šiek tiek lėktuvo bilietams bei metus galėsite naudotis kortelės nuolaidomis.

Larnaka – miestas pietiniame Kipro krante; apskrities centras. Antrasis pagal dydį Kipro prekybos uostas ir svarbus kurortas. Tarptautinis Larnakos oro uostas, didžiausias Kipro oro uostas yra už miesto ribų, pietuose. Larnaka yra vienas seniausių iki šių dienų tebegyvenamų miestų. Finikiečių įkurtas miestas anuomet vadinosi Kitionu. Šio senovinio miesto liekanų galima išvysti dabartinės Larnakos širdyje.

io

Lankytinos vietos:

Larnakos druskos ežeras;

Palmių alėja;

Mazotos kupranugarių parkas;

Didžioji mečetė – Djami Kebir;

Švento Lazaro bizantinė bažnyčia.

Skrydžio data: 04.25 - 04.29 

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Larnaka - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti Wizzair  svetainėje. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje.

bilieta

Norėdami užsisakyti viešbutį arba pakeisti į kitą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą  arba ant žemiau esančio viešbučio nuotraukos.

lar

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ