Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Puiki kaina norintiems pakeliauti po Maroką! Šį, per 2017 km nuo Londono nutolusį miestą, pasieksite vos už 37 svarus.

Kelionė vykdomą į pačią Maroko sostinę - Rabatą. Rabatas yra antras pagal dydį Maroko miestas, kuris randasi šalies šiaurės vakaruose šalia Atlanto vandenyno. Rabate įdomu pasižvalgyti po Udajo tvirtovę, Hasano bokštą ir mečetę, įspūdingą Mohamedo V-ojo mauzoliejų, antikinio romėnų miestelio Šela griuvėsius ir Mešuarą – karališkuosius rūmus supančią teritoriją. Įdomus Rabato botanikos sodas. Jame daugiau kaip 100 rūšių medžių. Savo dydžiu stebina agavos (daugelio žiedai siekia 10 metrų), svyruoklinės palmės.

RABATAS

Skrydžio data: 11.03 -11.12

Skrydžio maršrutas: Londonas - Rabatas (Marokas) - Londonas 

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, paspauskite šią nuorodą.

Marokas rabatas

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com 

NĖRA KOMENTARŲ