Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Dažnai iš lankytojų sulaukiame užklausų dėl pigių lėktuvo bilietų, tačiau ne visada gauti atsakymai būna malonūs. Kodėl ne visada surasta lėktuvo bilietų kaina tenkina ir ką daryti, jog to išvengti? Apie tai ir rašysime šiame straipsnyje. Be to priminsime, jog kiekvienas iš Jūsų gali kreiptis į mus dėl pigių lėktuvo bilietų paieškos ir pabandysime kuo greičiau surasti geriausią variantą. Priminsime ir tai, jog nesame kelionių agentūra ir nieko neparduodame, todėl visos paslaugos yra NEMOKAMOS! 

      Pagrindinė klaida, kuria žmogus daro rinkdamasis lėktuvo bilietus yra ta, jog bilietus perka tik tada kai jam reikia arba derina prie savo atostogų laikotarpio. Deja tai yra sunku suderinti ir rečiau pavyks surasti pigius skrydžius būtent tam laikotarpiui, kada Jums reikia. Atminkite, jog jei norite atostogauti kuo pigiau, turite derintis atostogas prie pigių skrydžių, o ne atvirkščiai!!! Ne kartą yra tekę matyti nusivylusį žmogų, kuomet jis pamato ypač mažas skrydžių kainas, tačiau bandydamas surasti būtent jam reikiamu metu, nusivilia ir nustoja tikėjęs pigiomis kelionėmis. 
   g     Taigi dabar jau žinome, jog atostogas reikia derinti prie pigių skrydžių, o ne atvirkščiai. Kadangi lėktuvų bilietų kainos keičiasi labai dažnai, kartais net kelis kartus per dieną, todėl reikia sekti oro linijų kompanijų pasiūlymus, jei norime kuo pigiau įsigyti lėktuvo bilietus. 

    Viena didžiausių klaidų perkant lėktuvo bilietus!

      Neretai gauname užklausų dėl pigių skrydžių iš mūsų lankytojų, kuriems lėktuvo bilietai reikalingi skubiai, tai yra po kelių dienų ar savaitės. Kadangi kainos būna didesnės kelis kartus, žmogų apima neviltis ir pyktis ir dar kartą nusivilia kelionėmis ir oro linijomis. Kodėl taip yra? Tai yra visiškai natūralus dalykas, nes lėktuvo bilietai juk būna tiesiog jau išpirkti! Žmogus būna pyktas kai gauna atsakymą, jog lėktuvo bilietas kainuos 150 eurų vietoj standartinių 30, jei pirktų lėktuvo bilietą prieš porą mėnesių. Juk kai koncertas susilaukia didelio susidomėjimo ir lieka paskutiniai bilietai, ką padaro koncerto bilietų platintojai? Pabrangina bilietus! Tai yra visiškai natūralus dalykas, nes pasiūla viršija paklausą, tai logiška jog ir kaina bus aukštesnė standartinės. Tai nieko nuostabaus, jog tai vyksta ir su oro linijomis. Jeigu žmogui būtina, skristi už kelių dienų, jis nori nenori privalės susimokėti už lėktuvo bilietus, nors ir kaina bus daug didesnė.

    Bet kartais pasiseka!

    Tačiau pasitaiko atvejų, jog pirkti lėktuvo bilietus paskutinę minutę, gali būti net ir naudingiau nei įprastai. Taip būna, kai oro linijos neišparduoda norimo skaičiaus bilietų, todėl kartais juos atiduoda pusvelčiui. Žinoma taip atsitinka retokai, todėl nereikėtų to bandyti norint sutaupyti, nes galima gerokai sudegti. Mums yra tekę prieš keletą savaičių pirkti lėktuvo bilietus iš Vilniaus į Kretą sekančiai dienai, nes buvo pakoreguoti mūsų skrydžiai iš Varšuvos, todėl turėjome pirkti paskutinės minutės bilietus, su kuriais mums labai pasisekė. Nusipirkome paskutinius du bilietus po 82 eurus, tačiau sekantis bilietai kainavo jau nuo 600 eurų!!! Daugiau apie šį mūsų pasakojimą galite pasiskaityti paspaudę šią nuorodą

   Kada lėktuvo bilietai būna pigiausi?

    Statistiškai yra paskaičiuota, jog pigiausius lėktuvo bilietus nusipirksite likus maždaug dviems mėnesiams iki skrydžio. Nuo to kiek lėktuvo bilietų išparduoda oro linijų kompanija tuo reisu ir priklausys vėliau kainų svyravimai. Mes taip pat pastebėjome, jog skrydžiai pigiausi būna perkant lėktuvo bilietus prieš maždaug 8 - 9 savaites, todėl galime patvirtinti nusistovėjusią statistiką! Šiek tiek yra kitaip su skrydžiais į kurortines vietas. Pigiausi lėktuvo bilietai į šias kryptis atsiranda anksčiau nei prieš du mėnesius. Taigi apibendrinant, atostogas turime derintis prie pigių skrydžių ir bilietais rūpintis iš anksto! Ačiū, kad skaitėte ir tikimės patarimai buvo naudingi. Iki kito karto!

 

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI