Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super pasiūlymas keliautojams! Skrydžiai iš Vilniaus į Tailando sostinę Bankoką tik 335 eurai į abi puses! Lėktuvų bilietai iš Bankoko į Puketą - tik 41 euras į abi puses! Pagal mūsų parinktus pigiausius skrydžius, Bankoke praleistumėte 2 dienas, o Pukete 11! Tai yra savarankiškos kelionės pasiūlymas, todėl žinoma planus galite keisti kaip tik norite. Tailande yra nemažai salų, kurias pigiai galite pasiekti Airasia lėktuvais.

BankokasTailando sostinė,  vadinamas angelų miestas. Būtent nuo jo reikia pradėti pažintį su Tailandu, tam, kad pajaustum nepakartojamą rytų aromatą ir liktum amžinai sužavėtas jo magijos.

Bankokas yra didžiausias Pietryčių Azijos miestas, šalies verslo ir kultūrinio gyvenimo centras, kuriame yra beveik visos Tailando administracinės įstaigos ir daug tarptautinių organizacijų. Bankokas - ryškesnis, nei daugelis vakarietiškų sostinių. Jame meniškai suderinti dangų smeigiantys aukšti dangoraižiai ir didžiuliai prekybos centrai su senovinėmis šventyklomis, auksuotais rūmais ir smaragdo žalumos parkais.

Bankokas vadinamas „Rytų Venecija ir, nors daugelio kanalų nebeliko nutiesus geležinkelius, vis dėlto dar galima išsiruošti į įspūdingą ekskursiją garsiomis Bankoko gatvėmis ir pajusti šio nepakartojamo miesto praeitį. Gyvenimas mieste nesustoja nė minutėlei, netgi nakties metu.

bankokas1

Kelionės data: Gegužės 10 - 25

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Kijevas - Bankokas - Puketas - Bankokas - Puketas - Kijevas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Iš pradžių perkame lėktuvų bilietus: Vilnius - Bankokas - Vilnius.
Tai galime padaryti paspaudę šią nuorodą.

bankokas

Po to perkame vietinius skrydžius tarp Bankoko ir Puketo. Spaudžiame šią nuorodą.

fNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Viešint Bankoke, išsirinkti viešbutį nebus sudėtinga, nes jų pasirinkimas labai didelis. Tai savarankiška kelionė, todėl žinoma apgyvendinimo įtaigą renkamės pagal savo norą bei finansus.
bankokasswssKadangi Gegužės mėnesį Tailande prasideda drėgnasis sezono laikotarpis, viešbučių kainos yra žemesnės nei sezono metu!

pukeBooking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI