Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pasiūlymas maksimalistams! Skrydžiai iš Varšuvos į Graikijos sostinę Atėnus bei Kretos salą - tik 88 eurai už visus skrydžius! Iš Lietuvos iki Varšuvos nebrangiai nusigausite su LuxExpress autobusais!

Atėnai – Graikijos sostinė ir didžiausias miestas. Atėnų vardas kilęs iš graikų deivės Atėnės. Atėnai garsūs demokratija, Olimpinėmis žaidynėmis ir filosofija1834 metais Atėnai tapo šiuolaikinės Graikijos sostine. Jie buvo pasirinkti dėl savo simbolinės reikšmės klasikinėje istorijoje. Miestas buvo statomas aplink Akropolio sienas. Šiandieniniai Atėnai – tai Graikijos metropolis, vadinamas Attika, į kurį įeina ir priemiesčiai, ir šalia esantis Pirėjaus miestas.

Miestiečiai - ne tik laisvi, bet ir linksmi žmonės. Naktinio gyvenimo garbintojams Atėnuose nuobodžiauti neteks. Tai turbūt vėliausiai užmiegantis Europos miestas. Graikai mėgsta linksmintis kiekvieną naktį, dirbti - kiek mažiau, todėl nereikia stebėtis, kad visa šalis yra tiesiog ekonominė problema. Linksmybių vietų pilna visur, o vasarą jos persikelia į paplūdimius.

Kelionės data: Rugsėjo 13 - 27

Šioje kelionėje:
3 dienas praleistumėte Graikijos sostinėje Atėnuose bei 8 dienas Kretos saloje!

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Visi skrydžiai yra vykdomi Ryanair kompanijos lėktuvais. Visus lėktuvų bilietus galite įsigyti vienu kartu per šią nuorodą!

atheViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI