Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Prancūzijos oro linijos ,,Air France'' siūlo žemas kainas lėktuvo bilietams į Los Andželą! Skrydžiai iš Stokholmo - tik 269 eurai į abi puses! 

Los Andželas – miestas Kalifornijoje. Miestas išsidėstęs prie Ramiojo vandenyno ir Los Angeles upės. Tai antrasis pagal dydį Jungtinių Valstijų miestas (po Niujorko), o su priemiesčiais, iš kurių žinomiausi – Beverli Hilsas, Pasadena ir Long Byčas, yra viena didžiausių metropolinių pasaulio zonų (virš 17 mln. gyventojų metropolitene, mieste virš 3 mln.).
Los Andžele vyrauja subtropinis Viduržemio jūros klimatas. Los Andželas turi daug saulėtų dienų per metus, vidutiniškai tik 35 dienų čia lyja.daugiau nei 3000 per metus, vidutiniškai 7 valandas gyventojai gali džiaugtis saulės spinduliais per dieną gruodžio mėnesį ir vidutiniškai 12 valandų liepos mėnesį.

Kelionės data

Rugsėjo 8 - 26
Lapkričio 13 - 27
Gruodžio 3 - 11

Kelionės maršrutas: Stokholmas - Paryžius - Los Andželas - Paryžius - Stokholmas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

losViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ