Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Planuojamės trumpas atostogas Ibizos saloje! Tiesioginiai skrydžiai iš Jungtinės Karalystės miestų į šią Balearų salynui priklausančią salą - tik nuo 21 svaro į abi puses! Keliaujame kovo pabaigoje, balandžio pradžioje. Skrendama net iš 9 miestų! Sekite žemiau esančias nuorodas, kaip įsigyti šiuos lėktuvo bilietus. Patiko naujiena? Pasidalinkite ja su draugais! 

Ibiza – sala  Viduržemio jūroje, Ispanijai priklausančio Balearų salyno pietvakariuose. Ibizos salą sudaro penki pagrindiniai miestai: Eivissa, Santa Eulària des Riu, Sant Antoni de Portmany, Sant Josep de sa Talaia ir Sant Joan de Labritja.

Daug  aprašytas naktinis Ibizos gyvenimas – tai tik vienas šios nuostabios salos privalūmų. Ibiza gali didžiuotis skaidriu krištoliniu jūros vandeniu, jaukiais paplūdimiais, pušynais ir nepakartojamo skonio patiekalais iš šviežių jūros gėrybių.

Jei norite pamatyti ir susipažinti su tikruoju salos grožiu, tai geriausia padaryti automobiliu arba motoroleriu. Tada jūs tikrai atrasite nuostabiąją salos širdį, pulsuojančią ne tik vakarėliais bet ir natūralių nesugadintų turistų gamtos kampelių ir tradicinės virtuvės skanumynų.

Ibiza didžiuojasi savo architektūra, muziejais, saugomais gamtos parkais, urvais, vandens parkais, paplūdimiais, naktiniu gyvenimu ir čia kiekvienas atras tai ko jam reikia.

ibizaKelionės data: Kovo pabaiga, balandžio pradžia

Kur ir kaip pirkti lėktuvo bilietus?

Norėdami pasirinkti miestą iš kurio skrisite ir nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Paspaudę ant nuorodos, išsirinkite miestą iš kurio Jums patogiausia būtų skristi į Ibizą. Toliau pasirinkite datas, kuriuose matomi pigiausi skrydžiai. Paspaudę jas, pakliūsite į oficialų Ryanair puslapį ir jame galėsite įsigyti lėktuvo bilietus!

ibizNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

ibBooking.com

NĖRA KOMENTARŲ