Pigiai nuskriskite į Floridos miestą - Fort Loderdeilą! Tiesioginių lėktuvo bilietų iš Oslo kaina - nuo 264 eurų asmeniui!


Iš Oslo nuskrisite į Fort Loderdeilą, kuris dar vadinamas ,, Amerikos Venecija''. Miestas garsėja naktiniu gyvenimu, barais ir gerais paplūdimiais. Taip pat nuodėmė būtų neaplankyti Majamio miesto, kuris nuo Fort Loderdeilo nutolęs vos už 40 km.

Florida – įspūdinga žemė, jos puikios klimato sąlygos leidžia patogiai gyventi ištisus metus. Majamyje yra daugiau nei 800 parkų ir tai vienintelis JAV miestas, kuriame yra du atskiri nacionaliniai parkai: Biscayne National Park ir Everglades National Park.

Lankytinos vietos Majamyje:

Majamio zoologijos sodas – puiki vieta, kur galima praleisti visą dieną;

Everglades Nacionalinis parkas- pietinėje Floridos dalyje yra Everglades Nacionalinis parkas.

Beždžionių džiunglės – tropinis parkas;

Koralų pilis – viena iš įspūdingiausių vietų Pietų Floridoje;

South Beach paplūdimio kompleksas– lankomiausia Majamio vieta;

ma

Skrydžio data: 2017 metai

01.18 - 01.30

01.25 - 02.06

01.30 - 02.08

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti Momondo.com  svetainėje. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje.

MAJ

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ