Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pasiruoškite kelionei! Iš Vilniaus skrendame į Prancūzijos pietuose esantį Nicos miestą! Po poros dienų iš Nicos traukiniu pajudėsime į Italijos šiaurėje esantį mados miestą - Milaną! Už lėktuvų bei traukinio bilietus - tik 94,98 eurai asmeniui! Puiki proga pasigrožėti šiomis, turistus traukiančiomis valstybėmis.

Nica – miestas pietų Prancūzijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Stambus infrastruktūros centras, uostas. Nica yra vienas didžiausių Žydrosios pakrantės(Prancūzijos Rivjeros) kurortinių centrų, jai būdingas švelnus klimatas. Palei jūros pakrantę yra suformuotas 7 km ilgio bulvaras.

Prancūzijos Žydroji pakrantė – tai vienas iš populiariausių paplūdimio regionų  visoje Europoje. Ir ne tik eilinių poilsiautojų, bet ir pasaulinio garso žvaigždžių tarpe.Nica turistus  vilioja ne tik saule ar madingais paplūdimiais , bet ir meno lobiais, saugomais šio Prancūzijos Rivjeros perlo muziejuose, aktyvus naktinis gyvenimas, prabangūs kazino bei ištaigingos parduotuvės.

nicas

Milanas ne veltui vadinamas mados sostine. Šiame mieste rasite garsiausius pasaulyje prekinius ženklus, tiek ir pačias naujausias mados kolekcijas, todėl neretas atvejis kai žmonės atskrenda į šį miestą vien tam, jog apsipirkti. Tačiau miestas garsėja ne vien mada, tačiau ir architektūra!

Miestas turi daug garsių pastatų, tarp jų: Duomo- Milano katedra, La Scala, Castello Sforzesco pilis, Breros rūmai, Santa Maria delle Grazie bažnyčia ir vienuolynas su da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė. Tačiau tikrovėje šie pastatai pranoksta vaizduotę!

milanas

Skrydžio data: Gegužės 21 - 27

Gegužės 21  skrydis: Vilnius - Nica
Gegužės 24 traukinys: Nica - Milanas
Gegužės 27 skrydis: Milanas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame oficialiame Wizzair tinklalapyje, jį galite rasti paspaudę šią nuorodą. Pigiausi skrydžiai perkant su Wizzair lojalumo kortele. Apie ją daugiau informacijos rasite čia!

nice

milan

Traukinius bilietus iš Nicos į Milaną, perkame čia!

trauk

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ