Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai į unikalios gamtos savininkę Islandiją! Skrendame rudenį! Pigiausi skrydžiai yra skrendant iš Vilniaus perkant su Wizzair lojalumo kortele, kodėl ją vertą įsigyti skaitykite čia!

Visu pirma pati Islandijos sala skirta tiems, kas mėgsta išskirtinį kraštovaizdį. Čia būnant sunku neprarasti laiko nuovokos, nes vasarą saulė išlieka aukštai danguje net iki 23 val. vakaro. Rytų Islandijos didžiąją ploto dalį sudaro fiordai. Čia yra vienintelis tarptautinis keltų terminalas. Vakarų fiordai – retai gyvenama sritis. Šiaurės Islandijoje tvyro lavos laukai, šniokščia kriokliai.

Reikjavikas yra ne tik šiauriausiai nutolusi pasaulio sostinė, bet ir tikras Islandijos kultūros židinys. Tradicijų šaknys slypi vikingų gyvenvietėse, kuriose ilgais ir žvarbiais žiemos vakarais senoliai perduodavo savo atžaloms visą sukauptą išmintį. Istoriniai žygiai, legendos apie trolius ir senovinės dainos pažadina norą sužinoti kuo daugiau apie šį mistiškai žavų miestą.

 Skrydžio data

Rugsėjo 30 - Spalio 3     su kortele 54,98 eur, be korteles  74,98 eur.

Rugsėjo 19 - 23             su kortele 54,98 eur, be korteles  74,98 eur.

Rugsėjo 17 - 23             su kortele 54,98 eur, be korteles  74,98 eur.

Rugsėjo 17 - 19             su kortele 54,98 eur, be korteles  74,98 eur.

Rugsėjo 13 - 19             su kortele 54,98 eur,  be korteles 74,98 eur.

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Reikjavikas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą!

Reikjavikas

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ