Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Nebrangūs skrydžiai iš Kauno į Ispanijos pietuose esantį miestą - Malagą! Lėktuvų bilietai - tik nuo 86 eurų į abi puses! Skrydžiai vykdomi su Ryanair kompanija bei su trumpais persėdimais Kopenhagoje.

Malaga – uostamiestis pietų Ispanijoje, autonominiame Andalūzijos regione, netoli Gibraltaro. Čia, kaip niekur kitur, iš karto įsiliejama į daugiau nei 3000 metų puoselėjamą istoriją. Vaizdai traukia akį, pati vietovė praturtinta įvairiausių architektūros šedevrų atspindžiais: renesanso dvelksmas, baroko prisilietimas.

Vasaros sezonas Malagoje trunka net 8 mėnesius. Jis prasideda balandžio mėnesį ir užsibaigia lapkritį. Tai laikotarpis, kai oro temperatūra bei klimatas itin malonūs, o lėktuvų bilietų pasirinkimas išties didelis, akcijos traukia akį.

Kelionės data: rugpjūčio 23 - 29

Kelionės maršrutas: Kaunas - Kopenhaga - Malaga - Kopenhaga - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami pasirinkti miestą iš kurio skrisite ir nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

malgaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Šiandien ypatingai didelės nuolaidos apgyvendinimui Malagoje!
boo


Booking.com

 

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI