Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super kelionė po Italiją! Skrendame iš Kauno į Riminio miestą, kuris randasi visai šalia nykštukinio San Marino ir iš jo keliaujame į Vezuvijaus ugnikalnio saugomą Neapolį! Už visus skrydžius ir autobusų bilietus - vos 65 eurai!

Neapolis - miestas ir taip pat didžiulis uostas pietų Italijoje! Neapolis trečias pagal gyventojų skaičių miestas Italijoje (1,06mln). Didelį vaidmenį miesto ekonominiame gyvenime vaidina, jūrų uostas, kuris pagal aptarnautus keleivius yra 2 pagal dydį pasaulyje po Honkongo.

Neapolis garsus savo futbolo komanda, kuri ir vadinasi miesto vardu! Laikoma, jog jos fanai yra vieni triukšmingiausių Europoje! Antras ne ką mažiau miestą garsinantis objektas yra Vezuvijaus ugnikalnis, kuris randasi prie pat miesto. Kadangi jis laikomas veikiančiu, kartu yra ir vienas pavojingiausių pasaulyje, kadangi jo zonoje gyvena per 3 milijonus žmonių.

Kelionės data:Balandžio 2 - 9

Kelionės maršrutas: Kaunas - Rimini - Neapolis - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Visus skrydžių ir autobusų bilietus perkame pagal nurodytą pavyzdį!

Skrydžius perkame čia.
Autobusų bilietus perkame čia.

Skrydis: Kaunas - Riminis
Autobusas: Riminis - Neapolis
Skrydis: Neapolis - Kaunas
Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI