Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Italijos sostinę Romą, autobuso bilietai iš Romos į Neapolį bei tiesioginis skrydis iš Neapolio į Kauną - tik 70,53 eurų už viską! Bilietų kiekis ribotas!

Roma
 – Italijos  sostinė (nuo 1870 m.) ir didžiausias miestas, esantis šalies centrinėje dalyje prie Tibro upės. Administracinis ir politinis centras (prezidento, ministerijų būstinės), Lacijo regiono sostinė ir pagrindinis miestas. Didelis turizmo centras, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų , turtingas muziejais.

“Visi keliai veda į Romą…”  ne iš piršto laužtas pasakymas. Roma  ir jos mieste įsikūrusi maža valstybė Vatikanas, yra svarbus turistų, o ypatingai katalikų tikėjimą išpažįstančių žmonių traukos centras.  Išgirdus Italijos šalies pavadinimą, kyla malonūs prisiminimai iš šios kelionės: šiluma, didinga architektūra, skaniausios picos bei sūriai, puikus vynas ir nuostabus laikas čia.`

Romaaaaa

Neapolis - miestas ir taip pat didžiulis uostas pietų Italijoje! Neapolis trečias pagal gyventojų skaičių miestas Italijoje (1,06mln). Didelį vaidmenį miesto ekonominiame gyvenime vaidina jūrų uostas, kuris pagal aptarnautus keleivius yra 2 pagal dydį pasaulyje po Honkongo.

Neapolis garsus savo futbolo komanda, kuri ir vadinasi miesto vardu! Laikoma, jog jos fanai yra vieni triukšmingiausių Europoje! Antras ne ką mažiau miestą garsinantis objektas yra Vezuvijaus ugnikalnis, kuris randasi prie pat miesto. Kadangi jis laikomas veikiančiu, kartu yra ir vienas pavojingiausių pasaulyje, kadangi jo zonoje gyvena per 3 milijonus žmonių.

neapolis

Kelionės data: Gegužės 19 - 25

Kelionės maršrutas: Vilnius - Roma - Neapolis - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pirmiausiai perkame lėktuvų bilietus:
Vilniaus  - Roma  gegužės 19 , tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Pigiausi skrydžiai perkant su Wizzair lojalumo kortele.

šroma

Po to perkame autobusų bilietus iš Romos į Neapolį! Kokiai tiksliai dienai pirkti bilietus, priklauso tik nuo Jūsų pačių! Skrydis atgal iš Neapolio į Kauną įvyks gegužės 25 dieną, todėl kada keliausime į Neapolį autobusu priklauso kiek dienų, kuriam miestui norite skirti daugiau! Rekomenduotume Romoje pasilikti bent 3- 4 dienom. 
Autobusų bilietus perkame čia!

busas

Toliau perkame lėktuvo bilietus :
Neapolis - Kaunas gegužės 25 , tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

neapolisNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ